Vítejte na jižní Moravě
ve vinařské obci Vrbice.

Zažijte dobrodružství i pohodu v nových, osobitě zařízených apartmánech, zasazených do krajiny s neopakovatelnými výhledy na Pálavu. Kousek od našeho rodinného vinařství Buchtovín Vám nabízíme odpočinek i zábavu, které předčí Vaše očekávání.

Přesvědčte se sami.

Vrbice

Obec Vrbice (moravsky Vrbica) se nachází zhruba 12 km od Hustopečí, v okrese Břeclav. Jde o vinařskou obec ve Velkopavlovické vinařské podoblasti (viniční tratě: Záhumenice, Krátký, Skale, Ochoze, Stráně, Úlehle, Nová hora, Zadní hora).

Největší zajímavostí obce je soubor vinných sklepů. Jedinečné sklepy protkávající kopec Stráž v sedmi patrech. Narodil se zde známý moravský hudební skladatel Antonín Michna. Obec je součástí Svazku obcí Modré Hory a Mikroregionu Hustopečsko.

Aktuality

Společenská místnost připravena

Tento prostor Vám ráno bude sloužit jako snídaňový bufet, taktéž bude plnit funkci společenského prostoru pro větší skupinky. Najdete zde výčep pro milovníky piva, vínomilci si také přijdou na své. Rádi Vám nabídneme kávu a [...]

Stylové apartmány Superior Buchtovín

Pohoda (1×)

Apartmán s bezbariérovým přístupem

Vozíčkáři 2 os, jinak 4 osoby
manželská postel, 2x přistýlka

Kouzlo (3×)

Apartmán 4 osoby

Manželská postel, 2x přistýlka

Štěstí (4×)

Apartmán 7 osob

Manželská postel, palanda
(horní patro 1 osoba + spodní patro dvojlůžko 140×200 cm),
2x přistýlka

Sen (2×)

Apartmán 6 osob

2x manželská postel,
2x přistýlka

Připravené pro vaše pohodlí

Všechny apartmány mají vlastní vybavenou kuchyň (lednice, trouba, varné plotýnky, varná konvice, hrnce, pánve, nádobí) a také vlastní samoobslužnou vinnou kóji s posezením, kde můžete ve dne v noci kdykoli ochutnávat naše vyhlášená vína. Nabízíme také snídaně formou bohatých rautů v hlavní budově. Samozřejmostí je připojení k internetu přes Wi-Fichytrá televize. Každý apartmán má svou vlastní soukromou terasu. Pro naše nejmenší máme připravené cestovní postýlky s pohodlnou matrací a jídelní židličky.

V areálu najdete také kolárnu (včetně zázemí pro elektro kola), vinný bar, společenský prostor s barem a výčepem, dětské hřiště a soukromé parkoviště i pro elektro auta (nabíjecí stanice).

Připravujeme koupací jezírko, saunu a přírodní sprchy, vinárnu a vyhlídkové molo.

S námi se nudit nebudete!

Svatby

Firemní akce

Školení

Rodinné oslavy

Pro všechny akce zajistíme kompletní catering, výzdobu a servis dle domluvy.

VIP degustace vín

Ochutnejte naše vlastní vína v historickém sklípku rodinného vinařství Buchtovín.

Vinný sklípek Buchtovín

Ozvěte se nám

Rádi připravíme balíček služeb přímo na míru.
Adresa: Vrbice 494, Vrbice 691 09